Sleva!

Příručka pro šikovné holky

(Hodnocení: 43)

329 

Bohatě ilustrovaná příručka pro všechny šikovné holky, které mají šikovné ruce, chuť něco vyrobit a podniknout, ale jen jim chybí nápady! Správné holce by tahle příručka neměla chybět (ideálně na vlastníma rukama vyrobené) poličce! Ať už se chcete pustit do vaření nebo do šití, práce s vrtačkou nebo štětcem a barvami, pobavit kamarády nebo připravit originální dárky, radu a nápady tu najdete vždycky … více

Katalogové číslo: 9788020437273 Kategorie: Štítek:

Popis

Bohatě ilustrovaná příručka pro všechny šikovné holky, které mají šikovné ruce, chuť něco vyrobit a podniknout, ale jen jim chybí nápady! Správné holce by tahle příručka neměla chybět (ideálně na vlastníma rukama vyrobené) poličce! Ať už se chcete pustit do vaření nebo do šití, práce s vrtačkou nebo štětcem a barvami, pobavit kamarády nebo připravit originální dárky, radu a nápady tu najdete vždycky. A rozhodně jim nechybí originalita. V poslední části najdete prostor na zapisování vlastních tipů, abyste měly všechno hezky pohromadě, a nakonec můžete potěšit sebe i druhé více než 50 samolepkami!

Ve čtyřiceti tématických kapitolách se naučí holky vázat pareo, připravovat pokrmy s medem, vyrobit si houpačku, vytvořit lapač zlých snů, rozeznávat plané bobule, vyrábět hry nebo psát tajné vzkazy neviditelným inkoustem.

Další informace

Určeno pro

43 recenzí Příručka pro šikovné holky

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Příručka pro šikovné holky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.