Sleva

Konstrukční sada – 40 ks

(Hodnocení: 44)

928  844 

Vytvořte a sešroubujte, co vás napadne. Stačí zapojit fantazii a z této čtyřicetidílné sady složíte opravdu cokoli. Šroubovák a klíč v jednom je součástí balení. Tato konstrukční dřevěná stavebnice je vhodná pro děti od 3 let … více

Katalogové číslo: 8854740055392 Kategorie: ,

Popis

Vytvořte a sešroubujte, co vás napadne. Stačí zapojit fantazii a z této čtyřicetidílné sady složíte opravdu cokoli. Šroubovák a klíč v jednom je součástí balení. Tato konstrukční dřevěná stavebnice je vhodná pro děti od 3 let. Hra rozvíjí motoriku, koordinaci pohybů a kreativitu.

Značka PlanToys vyrábí kvalitní ekologické hračky. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Další informace

Určeno pro

44 recenzí Konstrukční sada – 40 ks

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Konstrukční sada – 40 ks”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *