Sleva

GeoSmart – Moon Lander – 31 ks

(Hodnocení: 25)

1.520  1.299 

Barevná a dynamická magnetická stavebnice zaujme každé dítě. Představuje zábavný způsob, jak prozkoumat základní technické principy. Umožňuje dětem skvělou zábavu jak doma tak i ve školkách … více

Katalogové číslo: 5414301250098 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Barevná a dynamická magnetická stavebnice zaujme každé dítě. Představuje zábavný způsob, jak prozkoumat základní technické principy. Umožňuje dětem skvělou zábavu jak doma tak i ve školkách. Díky pestrým barvám, silným magnetům a patentovanému dvojitému bezpečnostnímu systému nabízí Geosmart nepřekonatelnou bezpečnost a dlouhou životnost pro dětskou tvůrčí hru. Všechny sady stavebnice Geosmart jsou kompatibilní. Stavebnice je hračka vhodná pro děti od 5 let. Každý dílek obsahuje magnety, které jsou chráněny dvojitým bezpečnostním systémem. Dílky jsou různých tvarů v zářivých pestrých barvách. Díky tomu mohou děti vytvářet nekonečné kombinace a dát tak průchod své dětské představivosti.

Stáhněte si návod k sestavení vozítka.

Děti si mohou postavit vozítko podle návodu nebo zapojit fantazii a vytvořit své vlastí. Hra s touto stavebnicí je pro děti velmi přínosná. Pomáhá rozvíjet prostorovou představivost, koordinaci ruky a oka, koncentraci, logické myšlení a kreativitu.

Baterie AAA nejsou součástí balení.

Další informace

Určeno pro

25 recenzí GeoSmart – Moon Lander – 31 ks

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “GeoSmart – Moon Lander – 31 ks”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *